Rekomendacje

 • Polecamy! Współpraca na bardzo profesjonalnym poziomie. Efekty przerosły nasze oczekiwania.

  Jacek Tarach Scania Polska
 • Z Panem Marcinem współpracujemy od roku. Bardzo pomógł nam rozwinąć sprzedaż internetową. Dzięki jego działaniom dotarliśmy do większej ilości osób i mamy zauważalnie więcej klientów i zamówień. Jest zdecydowanie najlepszym specjalistą AdWords, z jakim mieliśmy do czynienia. Gorąco polecam, zwłaszcza że Pan Marcin Wsół jest nie tylko skuteczny, ale też przesympatyczny i cierpliwy :)

  Anna Kostyk Chemivet
 • Polecamy współpracę z Panem Marcinem w zakresie Google Ads. W sposób profesjonalny i rzetelny przygotowuje kampanie reklamowe oraz analitykę Google Ads. Świetna komunikacja, terminowość usług i przystępna cena usług. Polecamy!

  Bartłomiej Dmitruk Idealbox
 • Bardzo dobry kontakt, rzetelna współpraca i co najważniejsze widoczne efekty. Polecam!

  Jakub Szajdziński Ensis
 • Od kilku lat Pan Marcin realizuje kampanie Google Ads dla trzech naszych marek. Jeżeli pojawi się czwarta to z pewnością również trafi w ręce Pana Marcina 😉. Fachowa obsługa, transparentna współpraca, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to tylko kilka zalet na bardzo długiej liście. Z mojej strony wielkie DZIĘKUJĘ za odpowiedzi na moje czasami "dziwne" pytania. Polecam współpracę z każdemu kto chce skutecznie prowadzić swoje kampanie Google Ads.

  Urszula Seder Nobilia
 • Dwa razy więcej leadów w pierwszym miesiącu prowadzenia naszych kampanii w Google Ads – tak skutecznie działa Pan Marcin. Jest Pan świetnym fachowcem, który nie tylko przekłada wiedzę i doświadczenie na wyniki, ale umie rozmawiać z klientem. Pana profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły nam nie martwic się o reklamy i efekty – wiedzieliśmy, że nasze adsy są dobrze zaopiekowane 😊 Współpraca z Panem to pod każdym względem komfort i przyjemność. Dziękujemy i oczywiście polecamy!

  Ewa Kacperek Rubb Polska
 • Współpracujemy z panem Marcinem od jakiegoś czasu w zakresie Google Ads. Z czystym sumieniem rekomenduje usługi przez niego świadczone, z energią i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Miło jest współpracować z osobami nie dość kompetentnymi to też uczciwymi. Zwłaszcza dziś kiedy wokół tyle kombinatorstwa i nowo powstałych firm prowadzonych przez pokolenie "młodych biznesmenów". Na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że MÓJ GOOGLE ADS MASTER JEST LEPSZY NIŻ TWÓJ! ROZGANIA OSTRY CIEŃ MGŁY w Google!

  Tomasz Trzeciak Elarto
 • Z Panem Marcinem współpracujemy od 2016 roku. Pełen profesjonalizm. Polecamy

  Zofia Nowak Global System
 • Kilkuletnia współpraca z Panem Marcinem w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords jest dla nas bardzo owocna, pełna wzajemnego zrozumienia i przyjaznej atmosfery. Jest osobą godną zaufania. Dziękujemy w imieniu całego zespołu Fundacji "Agnieszka". Prezes Zarządu Beata Matusiak

  Beata Matusiak Fundacja Agnieszka
 • Współpracujemy z Panem Marcinem od blisko roku w zakresie obsługi kampanii Google Ads. Profesjonalne, kompleksowe podejście, dbałość o budżet klienta, świetny kontakt, szybki czas reakcji i co najważniejsze - zawsze służy radą i pomocą, także w kwestiach wykraczających poza zakres umowy. Polecam w 100%.

  Artur Jagłowski Tuplex.pl
 • Marcin od 4 lat z powodzeniem prowadzi kampanie SEM naszego obiektu www.bluemarine.pl . Nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek problemów z tą formą reklamy. Marcin proaktywnie proponuje nam zmiany w strategiach komunikacyjnych w zależności od rodzaju promowanych pakietów jak i zakładanego budżetu. Z wyprzedzeniem wraca do nas z prośbą o decyzję oraz pilnuje za nas wszelkich terminów. W 100% polecam jego usługi!

  Maciej Szatkowski Blue Marine
 • Marcin, osoba profesjonalna i z takim nastawieniem pochodząca do klienta. współpraca jak i service na jak najwyższym poziomie. jeżeli szukacie osoby do prowadzenia Waszej kampanii adwords, jak najbardziej polecam.

  Łukasz Mierzwiński Fab Carpet Cleaning
 • Współpracowałem z Marcinem parę razy i za każdym razem było lepiej niż przypuszczałem. Estymacje przeprowadzone, wyniki dowiezione, wszyscy zadowoleni. Chwalę sobie, polecam i dziękuje za dotychczasową współpracę!

  Igor Podhorodecki IQ Marketing Poland
 • Współpraca z Marcinem od samego początku układa się bardzo dobrze. Szeroka wiedza na temat AdWords w połączeniu z szybkim reagowaniem na potrzeby klienta sprawiają, że współpracuje się wyjątkowo sprawnie i miło. Profesjonalista w swoim fachu.

  Łukasz Malinowski RynekInfrastruktury.pl
 • From the beginning of 2016, Marcin has been running AdWords campaigns for my clients who are served on the English market. His knowledge, efficiency and specialised approach to the subject significantly affect the acquisition of new traffic to the site, which converts into more orders for clients. Marcin is currently the only experienced person in the field of AdWords with whom cooperation makes sense and brings results. I would highly recommend!

  Sebastian Lorencik Lorens Design
 • Tuplex EOOD is using Marcin Wsol expertise for several years in a row. As a GM of that company I am very happy with this cooperation! Communication is very fast and open! Marcin as an expert of his job and he is making very precise and concrete advise. No time and money waste when you work with Marcin.

  Stefan Iliev Tuplex EOOD
 • Z Panem Marcinem pracowałem przy 2 dużych sklepach internetowych. Współpraca układała się bardzo pozytywnie, zmiany wprowadzaliśmy wspólnie po konsultacjach, wszelkie pomysły i nowinki były testowane i wprowadzane krótko po ich wejściu w życie w system ads. Pomysły nierentowne były szybko likwidowane a te dające nadzieję szeroko rozwijane. W sytuacjach awaryjnych zawsze mogłem liczyć na jego pomoc.

  Przemysław Durczak Danhoss
 • Marcin to doświadczony fachowiec w swojej branży. Chętnie i prosto wytłumaczy zasady działań oraz zaproponuje najlepsze rozwiązania w danej sytuacji i określonym budżecie. I co najważniejsze, efekty są widoczne.

  Ignacy Łukasiewicz Ignacy.me
 • Zdecydowanie i z dużą przyjemnością rekomenduję Pana Marcina oraz jego agencję. Jego zaangażowanie poparte ogromną wiedzą dają dużą przewagę konkurencyjną dla firm współpracujących z Panem Marcinem. Polecam!

  Kamil Dolata Tuplex
 • Profesjonalista, Mistrz w swoim fachu prze wiele lat miałem i nadal mam kontakt z ludźmi zajmującymi się kampaniami AdWords, ale nigdy nie spotkałem tak rzeczowego i konkretnego człowieka. Ogrom wiedzy i doświadczenia tutaj żadna złotówka na promowaniu kampanii nie jest stracona. Bardzo gorąco polecam !!

  Adam Skrzypiec Amix Group
 • Z Panem Marcinem Wsółem współpracujemy od wielu lat w obszarze prowadzenia kampanii z pomocą narzędzi Google AdWords. Działania prowadzone są w sposób profesjonalny i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina zauważyliśmy wzrost odwiedzin, oraz konwersji w naszych sklepach internetowych. Poprzez rekomendacje optymalnych rozwiązań nasze kampanie przynoszą zdecydowanie większe zyski. Współpraca w stu procentach spełnia nasze oczekiwania dzięki między innymi przejrzystej mierzalności założonych celów. Polecamy świadczenia Pana Marcina każdej firmie, której zależy na efektywnym wykorzystaniu narzędzi Google AdWords.

  Paweł Raj Kamuflage.pl
 • Współpracuję z Panem Marcinem kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi. Pan Marcin jest specjalistą w swoim fachu, co w dzisiejszych czasach w biznesie online nie zdarza się często. Darzę go pełnym zaufaniem i wiem, że kroki podejmowane przez niego poparte są odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Świetny kontakt, szybkie reakcje na dynamiczne sytuacje, profesjonalizm. Co tu dużo pisać - 5 gwiazdek!

  Marcin Baran Kreator Kwiatów
 • Współpracuję z Panem Marcinem od 3 lat i mogę w 100% polecić Jego usługi. Kampanie Google Ads są prowadzone w sposób bardzo rzetelny. Ich zakres jest bardzo obszerny (setki obszarów reklamy w wielu różnych lokalizacjach), a wszystkie prowadzone przez Niego działania dają wymierne efekty i przekładają się na wzrost zainteresowania wśród odbiorców. Pan Marcin jest najlepszym ekspertem w dziedzinie Google Ads z jakim miałem okazję pracować.

  Paweł Kulikowski Akademia WSB
 • Współpraca z panem Marcinem to czysta przyjemność. Genialny kontakt, szybkie reakcje i oczywiście GENIALANA optymalizacja kampanii. Pozwoliło nam to szczędzić sporo pieniędzy. Panie Marcinie dziękuję i trzymam kciuki za dalszy rozwój i naszą współpracę :)

  Grzegorz Janowski Selectshop
 • Bardzo profesjonalne podejście w świadczenia swoich usług, a co najważniejsze skuteczne. Bardzo dobra komunikacja i przejrzystość działań. Polecam z pełnym przekonaniem usługi Pana Marcina.

  Artur Urbaniec Vanity Sklep
 • Pan Marcin jest rzetelnym, wysokiej rangi specjalistą w swojej dziedzinie. Wykazuje się sporą inicjatywą w działaniach, współpraca przebiega bardzo sprawnie, nierzadko bezinteresownie służy radą i pomocą również w kwestiach nieobjętych umową. Zdecydowanie polecam Pana Marcina jako eksperta i specjalistę od Adwords.

  Kinga Liebchen Komplex Market
 • Nieoceniona pomoc, duże zaangażowanie, wysoka skuteczność i dostępność w każdej trudnej sytuacji. Współpracujemy od 2 lat i przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony (brak czasu) Pan Marcin ogarnia całość, pamięta o wszystkim o czym ja zapominam... życzyłbym sobie wszystkich takich kontrahentów, współpracowników, pracowników...... Panie Marcinie tak trzymać!!!!! DZIĘKUJĘ

  Artur Woźniak Wyspa Brzozowa
 • Pełen profesjonalizm. Uczciwe podejście do klienta, jasne zasady współpracy. I w przeciwieństwie do wielu agencji - naprawdę dba efektywne wykorzystanie budżetu klienta :)

  Magdalena Hosiawa Mentoris
 • Godny polecenia specjalista, współpraca bez zarzutów, bez dwóch zdań.

  Michał Śliwiński Śliwiński Sports
 • Marcin pomógł mi i pomaga nadal rozwinąć mój biznes. Zawsze służy radą i jest po prostu niezastąpiony. Dzięki niemu w końcu zrozumiałam jak mogę używać Google Ads i jak mogę je wykorzystać w biznesie. Marcin także pilnuje moich statystyk i zawsze potrafi doradzić co robić, aby zwiększyć zasięgi. Strasznie się cieszę, że na niego trafiłam!

  Asia Szreder OK! English
 • Marcin to specjalista w swoim fachu ;) Zawsze chętny do pomocy, rzetelny, posiadający ogromną wiedzę w temacie Google Ads. Polecam! ;)

  Nela Sala nelasala.pl
 • Absolutna ekstraklasa! Tak dwoma słowami można ocenić współpracę z Panem Marcinem. To profesjonalista w swoim fachu i przemiły człowiek. Kontakt 24 godziny / 7 dni w tygodniu z tak kompetentną i mile nastawioną osobą, daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość szybkiej reakcji o każdej porze dnia i nocy. Pan Marcin to osoba, która nigdy nie zawodzi - nawet w najbardziej ekspresowych kampaniach marketingowych. Potrafi również krytycznym okiem spojrzeć na planowane kampanie i zasugerować EFEKTYWNĄ ich zmianę. Jeśli ktoś (obeznany lub nieobeznany w temacie) szuka osoby, która UCZCIWIE, KONKRETNIE, SZYBKO, BEZ PROBLEMÓW i PROFESJONALNIE zajmie się wszelkimi kampaniami marketingowymi w sieci Google - to trafił pod właściwy adres. Życzymy sobie, móc zawsze współpracować z takimi osobami jak Pan Marcin... po prostu nic dodać, nic ująć. Dziękujemy!

  Paweł Koroś Luz&Best
 • Zdecydowanie najlepszy specjalista od reklamy w internecie z jakim moja firma miała możliwość współpracować. Z pewnością będziemy polecać Pana Marcina i jego usługi innym. Powierzone zadania były wykonywane rzetelnie, a kampania prowadzona w sposób bardzo profesjonalny.

  Bartosz Granat Takie Zakupy
 • Poszukiwałem specjalisty od kampanii AdWords od dłuższego czasu. Przez ostatnie 12 miesięcy trafiałem na ludzi, którzy jedynie mówili o sobie specjaliści, a nie mieli zielonego pojęcia o tym co robią i jak rozmawiać z klientem... aż do momentu kiedy zdecydowałem się na współpracę z Marcinem. Kampanie są prowadzane z należytą uwagą, kontakt bardzo dobry, a wręcz wzorowy.

  Wiedza na temat kampanii i tego jak nią zarządzać wydaje się być w rękach Marcina nieograniczona.

  Jeżeli szukasz, osoby, która zna się na rzeczy i chcesz aby twoja firma/produkt zaczęły być widoczne dla szerszej widowni, Marcin Wsół jest osobą godną polecenia.

  Łukasz Mierzwiński Fab Carpet Cleaning
 • Zawodowiec! Marcin Wsół zawsze pomaga mi szybko i sprawnie przy Google AdWords. Polecam zdecydowanie!

  Marek Marciniak Sfora Service
 • Świetny fachowiec, ekspert AdWords. Polecając mu swoich klientów przyniósł im konkretne, wymierne rezultaty - więcej leadów i zamówień. Dzięki jego pracy moja współpraca z nimi stała się jeszcze przyjemniejsza.

  Rafał Mróz WykorzystajTo.pl
 • Z Panem Marcinem współpracuję od kilku lat. Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Jest kompetentny i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

  Martyna Seroczyńska Słodkie Upominki
 • Zdecydowanie polecam Pana Marcina.
  Jest to wspaniały usługodawca, szczery i życzliwy.
  Posiada ogromną wiedzę na temat Google Adwords, potrafi rozwiązać problem z tego typu zagadnieniami.
  Jeżeli masz problem z płatnymi reklamami Google Adwords, nie trać kasy u konkurencji, poszukaj wsparcia u Marcina Wsóła.

  Marek Drabarek Hydraulik
 • Z Panem Marcinem współpracuję już od 3 lat. Kampania dopasowana do moich potrzeb w 100%. Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm. Dziękuję Panie Marcinie!

  Michał Gurniak Diagdent
 • Marcin jest profesjonalistą, to "czuć" w kontakcie z nim. Moje zlecenie audytu wykonał w kilka godzin. Dostałem raport z cennymi wskazówkami gdzie, co i jak zmienić. Efekty są widoczne niemal natychmiast. W temacie AdWords polecam z czystym sumieniem :-)

  Paweł Ficoń InfraNet
 • Pełen profesjonalizm. Współpracujemy już od kilku lat i wszystko odbywa się bez problemów. Szybka i sprawna reakcja na przesyłane uwagi i pytania niemal przez całą dobą. Polecam każdemu szukającemu specjalisty Google AdWords!

  Łukasz Malinowski Rynek Infrastruktury
 • Polecam Pana Marcina jako rzetelnego i solidnego partnera w prowadzeniu reklamy Google Adwords. Niegdyś korzystaliśmy z dużej firmy zewnętrznej, która chwaliła się znakomitymi efektami prac świadczonych dla swoich klientów. Z czasem okazało się jednak, że realizacja nawet małych zmian zajmuje bardzo dużo czasu, i wymaga kontaktu przynajmniej z kilkoma działami. Tymczasem u Pana Marcina wystarczy jeden mail lub telefon, aby wszystko było zrealizowane, i to w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo warto podkreślić znakomite podejście Pana Marcina, który doradza optymalne podejście do tematu, aby uzyskać bardzo dobre wyniki.

  Polecam każdemu, kto czuje się zawiedziony dotychczasowymi wynikami kampanii Google Adwords. Warto wybrać profesjonalistę - Pana Marcina.

  Marek Płaszczymąka Kumibex
 • Ekspert w swoim fachu. Profesjonalny, skuteczny i z pozytywnym oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

  Justyna Bakalarska
 • Śmiało mogę polecić Marcina. Duża i przede wszystkim aktualna wiedza związana z SEM, a do tego sprawy kontakt o każdej porze dnia. Tak trzymać.

  Robert Menkała Goodies
 • Miałem okazję współpracować z Marcinem. To co zawsze go wyróżniało to pasja z jaką podchodził do realizowanych przez nas projektów oraz poznawcze ADHD, dzięki któremu zawsze nas wyprzedał poziomem swojej wiedzy.
  Jeśli ktoś wymaga kompetentnego i odpowiedzialnego podejścia do tematu reklamy a do tego ceni sobie kontakt z człowiekiem o otwartej i pełnej pomysłów głowie to na pewno nie zawiedzie się podejmując współpracę z Marcinem.

  Łukasz Wolnik Synerway
 • Nareszcie znaleźliśmy specjalistę, który jest znakomitym doradcą i sumiennym analitykiem. Zyskaliśmy dzięki temu spokój oraz wymierne oszczędności. Z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem polecamy. Zespół Salt Aviation

  Marcin Szamborski Salt Aviation
 • Współpracujemy z Panem Marcinem od ponad roku. Udało się osiągnąć lepszą skuteczność ze źródła Adwords, a to było naszym celem. Kontakt i współpraca na wysokim poziomie. Punktualność i dostępność zawsze w 100%. Polecamy z czystym sumieniem.

  Daniel Drążkowski PartyBox
 • Bardzo wysoko oceniam współpracę Pana Marcina Wsóła z naszą uczelnią - Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie. Pan Marcin Wsół dał się poznać jako osoba niezwykle solidna, rzeczowa a jednoczenie pomysłowa oraz innowacyjna. Zdobył nasze uznanie i zaufanie.

  Rafał Gierszewski Kierownik Biura Rektora KPSW w Wejherowie
 • Profesjonalny, kompetentny, pomocny. Świetnie zna się na AdWords i bardzo szybko potrafi zweryfikować "bajki" które opowiadają konsultanci Google i doradzić, jak mądrze inwestować w AdWords. W pełni polecam :)

  Anna Prończuk-Omiotek Doradztwo biznesowe Anna Prończuk-Omiotek
 • Z pełną świadomością polecam Marcina, jako idealne połączenie wiedzy, doświadczenia i podejścia do klienta. Ewenement na rynku. :)

  Bartosz Jaszewski Landersen

 

Sprawdź moje referencje w Google Maps (klik) oraz na Facebooku (klik).

CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE DZIAŁANIA W SYSTEMIE GOOGLE ADS (ADWORDS) SĄ NAJLEPSZE DLA CIEBIE?SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ