Rekomendacje

 • Z Panem Marcinem Wsółem współpracujemy od wielu lat w obszarze prowadzenia kampanii z pomocą narzędzi Google AdWords. Działania prowadzone są w sposób profesjonalny i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina zauważyliśmy wzrost odwiedzin, oraz konwersji w naszych sklepach internetowych. Poprzez rekomendacje optymalnych rozwiązań nasze kampanie przynoszą zdecydowanie większe zyski. Współpraca w stu procentach spełnia nasze oczekiwania dzięki między innymi przejrzystej mierzalności założonych celów. Polecamy świadczenia Pana Marcina każdej firmie, której zależy na efektywnym wykorzystaniu narzędzi Google AdWords.

  Paweł Raj Kamuflage.pl
 • Współpracuję z Panem Marcinem kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi. Pan Marcin jest specjalistą w swoim fachu, co w dzisiejszych czasach w biznesie online nie zdarza się często. Darzę go pełnym zaufaniem i wiem, że kroki podejmowane przez niego poparte są odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Świetny kontakt, szybkie reakcje na dynamiczne sytuacje, profesjonalizm. Co tu dużo pisać - 5 gwiazdek!

  Marcin Baran Kreator Kwiatów
 • Współpracuję z Panem Marcinem od 3 lat i mogę w 100% polecić Jego usługi. Kampanie Google Ads są prowadzone w sposób bardzo rzetelny. Ich zakres jest bardzo obszerny (setki obszarów reklamy w wielu różnych lokalizacjach), a wszystkie prowadzone przez Niego działania dają wymierne efekty i przekładają się na wzrost zainteresowania wśród odbiorców. Pan Marcin jest najlepszym ekspertem w dziedzinie Google Ads z jakim miałem okazję pracować.

  Paweł Kulikowski Akademia WSB
 • Współpraca z panem Marcinem to czysta przyjemność. Genialny kontakt, szybkie reakcje i oczywiście GENIALANA optymalizacja kampanii. Pozwoliło nam to szczędzić sporo pieniędzy. Panie Marcinie dziękuję i trzymam kciuki za dalszy rozwój i naszą współpracę :)

  Grzegorz Janowski Selectshop
 • Bardzo profesjonalne podejście w świadczenia swoich usług, a co najważniejsze skuteczne. Bardzo dobra komunikacja i przejrzystość działań. Polecam z pełnym przekonaniem usługi Pana Marcina.

  Artur Urbaniec Vanity Sklep
 • Pan Marcin jest rzetelnym, wysokiej rangi specjalistą w swojej dziedzinie. Wykazuje się sporą inicjatywą w działaniach, współpraca przebiega bardzo sprawnie, nierzadko bezinteresownie służy radą i pomocą również w kwestiach nieobjętych umową. Zdecydowanie polecam Pana Marcina jako eksperta i specjalistę od Adwords.

  Kinga Liebchen Komplex Market
 • Nieoceniona pomoc, duże zaangażowanie, wysoka skuteczność i dostępność w każdej trudnej sytuacji. Współpracujemy od 2 lat i przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony (brak czasu) Pan Marcin ogarnia całość, pamięta o wszystkim o czym ja zapominam... życzyłbym sobie wszystkich takich kontrahentów, współpracowników, pracowników...... Panie Marcinie tak trzymać!!!!! DZIĘKUJĘ

  Artur Woźniak Wyspa Brzozowa
 • Pełen profesjonalizm. Uczciwe podejście do klienta, jasne zasady współpracy. I w przeciwieństwie do wielu agencji - naprawdę dba efektywne wykorzystanie budżetu klienta :)

  Magdalena Hosiawa Mentoris
 • Godny polecenia specjalista, współpraca bez zarzutów, bez dwóch zdań.

  Michał Śliwiński Śliwiński Sports
 • Marcin pomógł mi i pomaga nadal rozwinąć mój biznes. Zawsze służy radą i jest po prostu niezastąpiony. Dzięki niemu w końcu zrozumiałam jak mogę używać Google Ads i jak mogę je wykorzystać w biznesie. Marcin także pilnuje moich statystyk i zawsze potrafi doradzić co robić, aby zwiększyć zasięgi. Strasznie się cieszę, że na niego trafiłam!

  Asia Szreder OK! English
 • Marcin to specjalista w swoim fachu ;) Zawsze chętny do pomocy, rzetelny, posiadający ogromną wiedzę w temacie Google Ads. Polecam! ;)

  Nela Sala nelasala.pl
 • Absolutna ekstraklasa! Tak dwoma słowami można ocenić współpracę z Panem Marcinem. To profesjonalista w swoim fachu i przemiły człowiek. Kontakt 24 godziny / 7 dni w tygodniu z tak kompetentną i mile nastawioną osobą, daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość szybkiej reakcji o każdej porze dnia i nocy. Pan Marcin to osoba, która nigdy nie zawodzi - nawet w najbardziej ekspresowych kampaniach marketingowych. Potrafi również krytycznym okiem spojrzeć na planowane kampanie i zasugerować EFEKTYWNĄ ich zmianę. Jeśli ktoś (obeznany lub nieobeznany w temacie) szuka osoby, która UCZCIWIE, KONKRETNIE, SZYBKO, BEZ PROBLEMÓW i PROFESJONALNIE zajmie się wszelkimi kampaniami marketingowymi w sieci Google - to trafił pod właściwy adres. Życzymy sobie, móc zawsze współpracować z takimi osobami jak Pan Marcin... po prostu nic dodać, nic ująć. Dziękujemy!

  Paweł Koroś Luz&Best
 • Zdecydowanie najlepszy specjalista od reklamy w internecie z jakim moja firma miała możliwość współpracować. Z pewnością będziemy polecać Pana Marcina i jego usługi innym. Powierzone zadania były wykonywane rzetelnie, a kampania prowadzona w sposób bardzo profesjonalny.

  Bartosz Granat Takie Zakupy
 • Poszukiwałem specjalisty od kampanii AdWords od dłuższego czasu. Przez ostatnie 12 miesięcy trafiałem na ludzi, którzy jedynie mówili o sobie specjaliści, a nie mieli zielonego pojęcia o tym co robią i jak rozmawiać z klientem... aż do momentu kiedy zdecydowałem się na współpracę z Marcinem. Kampanie są prowadzane z należytą uwagą, kontakt bardzo dobry, a wręcz wzorowy.

  Wiedza na temat kampanii i tego jak nią zarządzać wydaje się być w rękach Marcina nieograniczona.

  Jeżeli szukasz, osoby, która zna się na rzeczy i chcesz aby twoja firma/produkt zaczęły być widoczne dla szerszej widowni, Marcin Wsół jest osobą godną polecenia.

  Łukasz Mierzwiński Fab Carpet Cleaning
 • Zawodowiec! Marcin Wsół zawsze pomaga mi szybko i sprawnie przy Google AdWords. Polecam zdecydowanie!

  Marek Marciniak Sfora Service
 • Świetny fachowiec, ekspert AdWords. Polecając mu swoich klientów przyniósł im konkretne, wymierne rezultaty - więcej leadów i zamówień. Dzięki jego pracy moja współpraca z nimi stała się jeszcze przyjemniejsza.

  Rafał Mróz WykorzystajTo.pl
 • Z Panem Marcinem współpracuję od kilku lat. Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Jest kompetentny i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

  Martyna Seroczyńska Słodkie Upominki
 • Zdecydowanie polecam Pana Marcina.
  Jest to wspaniały usługodawca, szczery i życzliwy.
  Posiada ogromną wiedzę na temat Google Adwords, potrafi rozwiązać problem z tego typu zagadnieniami.
  Jeżeli masz problem z płatnymi reklamami Google Adwords, nie trać kasy u konkurencji, poszukaj wsparcia u Marcina Wsóła.

  Marek Drabarek Hydraulik
 • Z Panem Marcinem współpracuję już od 3 lat. Kampania dopasowana do moich potrzeb w 100%. Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm. Dziękuję Panie Marcinie!

  Michał Gurniak Diagdent
 • Marcin jest profesjonalistą, to "czuć" w kontakcie z nim. Moje zlecenie audytu wykonał w kilka godzin. Dostałem raport z cennymi wskazówkami gdzie, co i jak zmienić. Efekty są widoczne niemal natychmiast. W temacie AdWords polecam z czystym sumieniem :-)

  Paweł Ficoń InfraNet
 • Pełen profesjonalizm. Współpracujemy już od kilku lat i wszystko odbywa się bez problemów. Szybka i sprawna reakcja na przesyłane uwagi i pytania niemal przez całą dobą. Polecam każdemu szukającemu specjalisty Google AdWords!

  Łukasz Malinowski Rynek Infrastruktury
 • Polecam Pana Marcina jako rzetelnego i solidnego partnera w prowadzeniu reklamy Google Adwords. Niegdyś korzystaliśmy z dużej firmy zewnętrznej, która chwaliła się znakomitymi efektami prac świadczonych dla swoich klientów. Z czasem okazało się jednak, że realizacja nawet małych zmian zajmuje bardzo dużo czasu, i wymaga kontaktu przynajmniej z kilkoma działami. Tymczasem u Pana Marcina wystarczy jeden mail lub telefon, aby wszystko było zrealizowane, i to w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo warto podkreślić znakomite podejście Pana Marcina, który doradza optymalne podejście do tematu, aby uzyskać bardzo dobre wyniki.

  Polecam każdemu, kto czuje się zawiedziony dotychczasowymi wynikami kampanii Google Adwords. Warto wybrać profesjonalistę - Pana Marcina.

  Marek Płaszczymąka Kumibex
 • Ekspert w swoim fachu. Profesjonalny, skuteczny i z pozytywnym oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

  Justyna Bakalarska
 • Śmiało mogę polecić Marcina. Duża i przede wszystkim aktualna wiedza związana z SEM, a do tego sprawy kontakt o każdej porze dnia. Tak trzymać.

  Robert Menkała Goodies
 • Miałem okazję współpracować z Marcinem. To co zawsze go wyróżniało to pasja z jaką podchodził do realizowanych przez nas projektów oraz poznawcze ADHD, dzięki któremu zawsze nas wyprzedał poziomem swojej wiedzy.
  Jeśli ktoś wymaga kompetentnego i odpowiedzialnego podejścia do tematu reklamy a do tego ceni sobie kontakt z człowiekiem o otwartej i pełnej pomysłów głowie to na pewno nie zawiedzie się podejmując współpracę z Marcinem.

  Łukasz Wolnik Synerway
 • Nareszcie znaleźliśmy specjalistę, który jest znakomitym doradcą i sumiennym analitykiem. Zyskaliśmy dzięki temu spokój oraz wymierne oszczędności. Z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem polecamy. Zespół Salt Aviation

  Marcin Szamborski Salt Aviation
 • Współpracujemy z Panem Marcinem od ponad roku. Udało się osiągnąć lepszą skuteczność ze źródła Adwords, a to było naszym celem. Kontakt i współpraca na wysokim poziomie. Punktualność i dostępność zawsze w 100%. Polecamy z czystym sumieniem.

  Daniel Drążkowski PartyBox
 • Bardzo wysoko oceniam współpracę Pana Marcina Wsóła z naszą uczelnią - Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie. Pan Marcin Wsół dał się poznać jako osoba niezwykle solidna, rzeczowa a jednoczenie pomysłowa oraz innowacyjna. Zdobył nasze uznanie i zaufanie.

  Rafał Gierszewski Kierownik Biura Rektora KPSW w Wejherowie
 • Profesjonalny, kompetentny, pomocny. Świetnie zna się na AdWords i bardzo szybko potrafi zweryfikować "bajki" które opowiadają konsultanci Google i doradzić, jak mądrze inwestować w AdWords. W pełni polecam :)

  Anna Prończuk-Omiotek Doradztwo biznesowe Anna Prończuk-Omiotek
 • Z pełną świadomością polecam Marcina, jako idealne połączenie wiedzy, doświadczenia i podejścia do klienta. Ewenement na rynku. :)

  Bartosz Jaszewski Landersen
 • Pracuję z Panem Marcinem prawie rok, jakoś przed świętami Bożego Narodzenia oddałem w jego ręce moją pierwsza kampanię i z czystym sumieniem mogę dać 5 gwiazdek bo na nie uczciwie zapracował. Profesjonalista w każdym calu, doradzi, pomoże. Co tu dużo mówić, zna się na robocie i tyle.

  Ksawery Staniecki Marketing System
 • Marcin od początku 2016 roku prowadzi kampanie AdWords dla moich klientów, którzy są obsługiwani na rynku angielskim. Jego wiedza, skuteczność oraz specjalistyczne podejście do tematu w dużym stopniu wpływa na pozyskiwanie nowego ruchu do strony co przekłada się na więcej zleceń dla klientów.

  Marcin obecnie jest jedyną, doświadczoną osobą z zakresu AdWords, z którą współpraca ma sens i przynosi efekty. Gorąco polecam!

  Sebastian Lorencik Lorens Design
 • Marcin Wsół posiada wysoką wiedzę z zakresu AdWords. Jest osobą kompetentną, odpowiedzialną i rzetelnie wykonującą swoją pracę. Na powierzone zadania reaguje w sposób natychmiastowy.

  Wysoki poziom prowadzenia kampanii AdWords oraz indywidualne podejście Pana Marcina gwarantują poczucie mojego bezpieczeństwa w osiąganiu sukcesów zawodowych. Podczas naszej współpracy umiejętnie podjął właściwe decyzje i skutecznie rozwiązał problemy związane z moją kampanią.

  SPECJALISTA ADWORDS godny polecenia i zaufania.

  Milena Wach Pogotowie Zamkowe
 • Pan Marcin to niezwykle błyskotliwy fachowiec. W lot łapie moje myśli i potrafi je przelać na daną kampanię z satysfakcjonującym skutkiem. Zawsze dotrzymuje słowa i nigdy nie marudzi co sprawia, że współpraca z nim jest wyjątkowo przyjemna. Polecam usługi Pana Marcina wszystkim tym, którzy chcą spać spokojnie :)

  Dominika Majstrak-Szczepaniak, Kierownik Działu Marketingu Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
 • Kampanie Adwords prowadzone przez Pana Marcina są prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, z pełnym zrozumieniem tematu, indywidualnie przygotowane z uwzględnieniem specyfiki danej branży. Bardzo wysoko oceniam skuteczność prowadzonych kampanii i ich treść. Trafność dotarcia do potencjalnego klienta jest na 110%. Wszystkim polecam usługi Pana Marcina.

  Tomasz Grabowski Efekta
 • Pan Marcin w sposób genialny podchodzi do powierzonego mu zadania. Bardzo profesjonalnie prowadzi kampanię AdWords, nie pozostawiając wątpliwości, że inwestycja jest rentowna. W bardzo przystępny sposób przekazuje informacje odnośnie prowadzonych aktualnie reklam oraz odpowiada na każde pytanie, co świadczy, że praca wykonywana jest na najwyższym poziomie. Kontakt z Panem Marcinem, uważam za niewątpliwy sukces. Serdecznie polecam!

  Anna Lech, Menedżer Marki Satin SGK
 • Współpraca z Panem Marcinem przebiega bezproblemowo. Jesteśmy zadowoleni z podejmowanych przez niego działań, które cechuje profesjonalizm, wysoki stopień kreatywności i terminowość.

  Marcin Bożek She
 • Pan Marcin dał się poznać jako zawodowiec i profesjonalista - świetnie zna system Adwords, ale także poważnie i profesjonalnie podchodzi do klienta i współpracy. Zawsze kreatywnie rozwiązuje powierzone zadania sugerując optymalizację oraz nowe rozwiązania. Ponadto, dba o budżet klienta przesuwając środki na kampanie i rozwiązania przynoszące lepszą konwersję i wyższe zyski. Na uwagę zasługuje również zawsze świetny kontakt i szybka reakcja na nasze potrzeby, nawet w nietypowych godzinach. Szczerze polecam!

  Paweł Gułaś Vene Point
 • Współpraca z Marcinem to prawdziwa przyjemność i … prawdziwe korzyści. Od czasu, gdy Marcin zajął się kampaniami AdWords mojej firmy, klientów przybywa więcej, a budżet kampanii nie jest tracony na zbędne kliknięcia. Marcin działa bardzo szybko, reaguje natychmiast, na bieżąco aktualizuje kampanię, by była jak najbardziej efektywna. Jego zaletą jest kreatywność – już w pierwszym tygodniu prowadzenia kampanii podsunął kilka świetnych pomysłów ją podkręcających. Bardzo dobrze zna się na remarketingu i analityce Google. I dodaję jeszcze jedną bardzo ważną jego cechę: życzliwość i umiejętność słuchania klienta oraz zrozumienia jego potrzeb. Zacznijcie z nim współpracować, a przekonacie się o tym sami. Polecam zdecydowanie!

  Beata Skorubska Akademia Marketingu Atrium
 • Marcin jest specjalistą w swojej dziedzinie. Doskonale zna się na optymalizacji kampanii linków sponsorowanych Google AdWords, dzięki czemu zainwestowane pieniądze szybko zwracają się w oczekiwanych zyskach. Marcin posiada też dużą wiedzę dotyczącą narzędzia Google Analytics, którą wykorzystuje do efektywnej analizy ruchu w witrynach. Pozwala nam to łatwo dostosować nasze działania do osiągnięcia sukcesu.
  Jeśli ktoś szuka osoby, która jest wyspecjalizowana zarówno w Google AdWords i Google Analytics, to polecam Marcina.

  Paweł Koziara dyrektor marketingu i sprzedaży "Marketer+"
 • Pan Marcin jest uprzejmym, miłym … geniuszem.

  Działa efektywnie, reaguje natychmiast i do tego wszystko wyjaśnia i rozwiewa wątpliwości. Serdecznie polecam w zakresie Google Analytics i remarketingu.

  Dorota Witych Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego
 • Specjalista w swojej dziedzinie, skuteczny, skrupulatny, rzeczowy. Działa szybko, na efekty też nie trzeba długo czekać. Fachowe doradztwo Marcina było pomocne w wielu kampaniach SEM które prowadziliśmy, chętnie polecamy go też innych klientom.

  Tomasz Orzechowski Grupa 365 NET
 • Marcin ma olbrzymią wiedzę na temat Adwords i wszystkiego co z tym zagadnieniem związane. Wysokiej klasy profesjonalista, z którym miło się współpracuje.

  Michał Tomasik Aveex
 • Współpraca z Marcinem była profesjonalna w każdym calu, jego kampanie AdWords to majsterszyk. Proponuje rozwiązania, które w stu procentach się sprawdzają, a kiedy miałem jakiekolwiek pytania był zawsze do mojej dyspozycji. Z czystym sumieniem polecam!

  Daniel Troć Fly With Monkey
 • Z prawdziwą radością zaświadczam, że Energy Gaz Polska współpracuje z Panem Marcinem Wsółem od 3 lat czerpiąc z niej korzyść, przyjemność i satysfakcję.

  Pan Marcin podczas naszej kilkuletniej współpracy dał się poznać jako osoba pracowita, rzetelna, fachowa i co najważniejsze poważnie traktująca potrzeby klienta. To dla mnie szczególnie ważne, gdyż traktuję swoją firmę bezkompromisowo i oczekuję tego samego od firm, z którymi współpracuję.

  Jakość świadczonych przez Pana Marcina usług jest na najwyższym poziomie czego rezultaty zobaczyć można bez trudu wpisując m.in. frazę AUTOGAZ WARSZAWA w wyszukiwarkę. Pierwsze miejsca Energy Gaz Polska na stronie w branży o ogromnej konkurencyjności to najlepsze świadectwo zdolności, zaangażowania i wiedzy Pana Marcina.

  Pan Marcin jest dla mnie podporą w kwestii usług Adwords oraz supportem technicznym gotowym przemyśleć temat, optymalizować kampanię i osiągnąć maksymalny, satysfakcjonujący mnie efekt za rozsądny budżet. Nasze wspólne, spójne działania przekładają się proporcjonalnie na ilość pozyskanych klientów oraz środków finansowych, które zapewniają w Energy Gaz Polska dostatek.

  Polecam usługi Pana Marcina moim znajomym oraz firmom potrzebującym skutecznej reklamy. Wierzę, że inne firmy korzystające z usług Pana Marcina osiągną najwyższe pozycje w wyszukiwarkach i będą cieszyć podobnie jak Energy Gaz Polska ogromną sympatią klientów!

  Dziękuję za dotychczasową i cieszę się na przyszłą współpracę.

  Małgorzata Nizińska-Zatchij Energy Gaz Polska
 • Z wielką przyjemnością rekomenduję usługi marketingowe oraz konsultacje u Pana Marcina Wsóła. Perfekcjonista pod każdym względem.

  dr hab. Piotr Zielonka Akademia Leona Koźmińskiego
 • Pan Marcin zaskoczył mnie pozytywnie swoim podejściem do klienta oraz skutecznym rozwiązaniem wielu moich problemów. Dysponuje ogromną wiedzą specjalistyczną oraz zapleczem współpracowników, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem z e-marketingu ale też z dziedziny szeroko pojętej informatyki. Pan Marcin jest konkretny i rzeczowy. Szczera relacja jaką nawiązuje owocuje dodatkowymi sugestiami i pomysłami, które bardzo przydają się w e-biznesie. Jestem pewien że Pan Marcin jest osobą godną zaufania i z pełną świadomością polecam jego usługi. Tylko proszę za bardzo go nie zamęczać, bo planuję z nim dłuższą współpracę, a chciałbym żeby trochę czasu miał też dla mnie :)

  Piotr Szlązak Alento
 • Na Pana Marcina natknąłem się przypadkowo – był moim klientem i wyjaśnialiśmy drobny problem z przesyłką. Przypadkowo dowiedziałem się, że Pan Marcin zajmuje się kampaniami AdWords i po przemyśleniu postanowiłem zapytać o możliwość udoskonalenia mojej kampanii reklamowej. Pan Marcin zajął się tym fachowo i za przystępną cenę. Efektem są mniejsze koszty i więcej klientów kupujących moje produkty. Serdecznie polecam współpracę z takim fachowcem.

  Robert Wójcik eStoliki
 • W związku z moim nowym doświadczeniem zawodowym postanowiłam podszkolić się w dziedzinie Google Analytics. Niestety napotkałam problemy, z którymi nie umiałam sobie sama poradzić. Pana Marcina znalazłam na jednym z portali, gdzie chętnie pomagał innym uczestnikom w sprawach dużo bardziej skomplikowanych niż moje. Napisałam i tak zaczęła się nasza współpraca.

  Pan Marcin z chęcią wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania i rozwiewał wątpliwości. Dostałam również wiele wskazówek dotyczących lepszego funkcjonowania naszej strony internetowej, które wprowadzamy w życie. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany w usłudze Google Analytics pozwolą nam na lepszą obserwację ruchu na naszej stronie i wyciąganie odpowiednich wniosków, co przyczyni się do przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej.

  Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i równie chętnie pomagają innym :-) Zatem polecam współpracę z Panem Marcinem w różnych tematach, nie tylko w prowadzeniu kampanii reklamowych. Pozdrawiam i życzę Panu Marcinowi wielu zagubionych z takimi problemami jak ja :-)

  Alicja Kalbarczyk World Of Fan
 • Marcin Wsół to profesjonalista w każdym calu. Od początku współpraca przebiega bez najmniejszych zarzutów. Reakcje na zgłoszenia z mojej strony są natychmiastowe. Pan Marcin zawsze służy pomocą i to nie tylko związaną z kampaniami AdWords.

  Dodatkowo cieszy mnie, że Pan Marcin nie stoi w miejscu jak inni i jest otwarty na nowe wyzwania i pomysły – w dzisiejszych czasach bardzo ciężko o współpracę na takim poziomie!

  Łukasz Śleboda Strefa Kursów

 

Sprawdź moje referencje w Google Maps (klik) oraz na Facebooku (klik).

CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE DZIAŁANIA W SYSTEMIE GOOGLE ADS (ADWORDS) SĄ NAJLEPSZE DLA CIEBIE?SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ