Dlaczego ja?

MARCIN WSÓŁ

NIEZALEŻNY CERTYFIKOWANY SPECJALISTA GOOGLE ADS (ADWORDS) & ANALYTICS

Chcesz znaleźć nowych klientów? Zwiększyć sprzedaż? Wzmocnić pozycję na rynku? Dobrze trafiłeś! Jako niezależny specjalista Google Ads (AdWords) i Google Analytics zapewniam kompleksową pomoc w przygotowaniu i zarządzaniu kampaniami linków sponsorowanych, które są pewnym źródłem Twoich przyszłych klientów i zysków.

W swojej 8-letniej karierze prowadziłem kampanie Google Ads (AdWords) dla Klientów małych i dużych, reklamowałem produkty codziennego użytku, jak i zaawansowane usługi informatyczne, za każdym razem dobierając najbardziej adekwatne i korzystne dla danej branży możliwości oferowane przez system Google Ads (AdWords).

Szeroki wachlarz reklamowanych produktów i usług pozwolił mi doskonalić swoje umiejętności i praktycznie wykorzystać systematycznie poszerzaną wiedzę. Dzięki temu moi Klienci mają pewność, że w prowadzonych kampaniach staram się zastosować wszystkie nowości wprowadzane na rynek reklamy internetowej.

Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej, zachęcam do przeczytania rekomendacji oraz branżowych publikacji, które napisałem w dotychczasowej karierze. Jestem dostępny dla Ciebie 24/7/365, w razie dodatkowych pytań, nie wahaj się skontaktować ze mną :)

Śledź mnie na:

Jak pracuję?

Prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords) to ciągłe udoskonalanie kampanii, doglądanie jej i opieka nad klientem, na co nie wystarczy kilka godzin dziennie, jak na zwykłym etacie. Dobre i efektywne zarządzanie kampanią pochłania dużo czasu i moim zadaniem jest ciągłe trzymanie ręki na pulsie, by żadne nieprzewidziane zdarzenia nie wpłynęły negatywnie na prowadzone działania.

Klienci mogą liczyć na moje wsparcie zawsze i wszędzie. Jestem dostępny 24/7/365 i w razie potrzeby służę profesjonalną radą.

Dla mnie nie jesteś anonimowym klientem,kolejnym rekordem na liście. W przeciwieństwie do agencji SEM i SEO, we współpracy ze mną możesz liczyć na indywidualne podejście. Będę Twoim opiekunem i przewodnikiem w kampaniach Google Ads (AdWords).

Posiadam komplet certyfikatów Google, które poświadczają moją biegłą znajomość systemu Google Ads (AdWords) oraz narzędzia Google Analytics.

Szanując czas swój i klientów, preferuję kontakt mailowy i telefoniczny lub przez Skype’a zamiast bezpośrednich spotkań. Dzięki temu mogę skupić się na zarządzaniu kampaniami, które przynoszą moim klientom większe zyski.

CERTYFIKATY

Posiadam wszystkie certyfikaty dotyczące systemu Google Ads (AdWords) oraz certyfikat Google Analytics, które poświadczają zaawansowaną wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne w zakresie obu narzędzi.

CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE DZIAŁANIA W SYSTEMIE GOOGLE ADS (ADWORDS) SĄ NAJLEPSZE DLA CIEBIE?SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ