Na podstronie KONTAKT znajduje się formularz, który służy do wysyłania zapytań związanych z usługami, które świadczę. Użytkownik może przesłać następujące dane: imię, nr telefonu, e-mail, adres witryny WWW oraz treść zapytania.

Pod każdym wpisem na blogu znajduje się formularz, który umożliwia zostawienie komentarza. Użytkownik może przesłać następujące dane: podpis, e-mail, witryna internetowa oraz treść komentarza.

W witrynie znajduje się również pole, w którym po wpisaniu swojego adresu e-mail  można zapisać się na newsletter i otrzymywać wszystkie najnowsze wpisy na blogu drogą mailową.

Dane osobowe, które zostały wpisane w obu formularzach oraz w polu zapisu na newsletter są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 ze zm.).

Użytkownik, klikając w przycisk „OPUBLIKUJ KOMENTARZ (w przypadku komentarzy na blogu) lub WYŚLIJ (w przypadku formularza kontaktowego i zapisu na newsletter), wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Dane osobowe uzyskane z formularzy nie są rozpowszechniane, ani sprzedawane innym podmiotom.

W witrynie zainstalowane jest narzędzie Google Analytics, które śledzi ruch użytkowników na wszystkich podstronach za pomocą plików cookies. Informacje uzyskane przy użyciu tego narzędzia nie są udostępniane innym podmiotom i służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na wysyłanie newslettera na maila, kliknij przycisk ‚unsubscribe me’, który znajduje się na końcu każdej automatycznej wiadomości wysłanej w ramach newslettera.

PRAWA AUTORSKIE

Cała zawartość witryny jest mojego autorstwa (chyba, że we wpisie podane jest źródło) i jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie treści, zdjęć, zrzutów ekranu, filmów i innych materiałów jest zabronione.