Szukasz darmowej pomocy?Darmowe Wsparcie

Grupa na Facebooku i LinkedIn

https://www.marcinwsol.pl/wp-content/uploads/2021/08/darmowe-wsparcie-google-ads.png

Grupa na Facebooku i LinkedInDarmowe Wsparcie

Jeśli potrzebujesz pomocy w usprawnieniu działania swojej kampanii dołącz do grupy na Facebooku. Razem z innymi specjalistami rozwiązujemy tam problemy związane z prowadzeniem kampanii oraz dzielimy się najnowszą wiedzą na temat systemu Google Ads( AdWords). Nie może Cię tam zabraknąć!

[REGULAMIN GRUPY]

Kwestie organizacyjne dla członków grupy:

1. Grupa służy do rozwiązywania problemów związanych z systemem Google Ads oraz do wymiany nowinek i informacji.
2. Dbamy o merytoryczny poziom dyskusji – nie obrażamy innych osób i nie używamy wulgaryzmów.
3. Posty dotyczące innych zagadnień (niepowiązanych bezpośrednio z systemem Google Ads) będą usuwane bez ostrzeżenia. Mowa o następujących zagadnieniach – SEO, Google Tag Manager, Google Analytics, Google Moja Firma itp. Do takich wątków służą inne grupy na Facebooku.
4. Wątki mające charakter aktualności mogą nie zostać zatwierdzone. Natomiast mogą zostać dodane przez administratora grupy z oznaczeniem autora pierwotnego wątku.
5. Prośby o kupony Google Ads oraz oferty kupna/sprzedaży kont również zostaną usunięte bez ostrzeżenia.
6. Wszelkie reklamy i materiały autopromocyjne oraz oferty pracy są tutaj zakazane, a posty tego typu będą kasowane. Publikowanie nachalnych reklam oraz spamu będzie nagradzane blokadą konta z brakiem możliwości ponownego dołączenia do grupy.
7. Jeśli nie chcesz brać udziału w dyskusji, ale interesuje Cię danych wątek, skorzystaj z opcji “Włącz powiadomienia” zamiast pisać kropki w komentarzach (będą one usuwane).
8. Konta utworzone w ciągu ostatnich 30 dni nie będą akceptowane do dołączenia do grupy. Wszelkie konta, które mają charakter fikcyjny również nie będą akceptowane.
9. Jeśli szukasz specjalisty/agencji w sprawie konsultacji, audytu kampanii lub ich prowadzenia, dodaj komentarz w przypiętym wątku dot. poszukiwania specjalisty Google Ads.
W kwestii szkoleń i kursów skorzystaj z wew. wyszukiwarki.
Posty w stylu “Czy znacie agencję X i czy warto skorzystać z jej usług” również będą kasowane.
10. Grupa ma charakter osobowy, więc wszelkie profile firmowe nie będą akceptowane, a ich prośby o dołączenie do grupy odrzucane.

Powyższe zasady mają na celu utrzymanie porządku w grupie i zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego dyskusji :)

Dołącz do naszej społeczności :)