ZASADY WSPÓŁPRACYZanim napiszesz do mnie, przeczytaj

Profesjonalna współpraca

https://www.marcinwsol.pl/wp-content/uploads/2021/08/zasady-wspolpracy-zanim-napiszesz-przeczytaj-marcin-wsol.png

Zasady współpracyZanim napiszesz do mnie, przeczytaj

Zanim skontaktujesz się ze mną, przeczytaj, jakimi zasadami kieruję się w mojej pracy. Dzięki temu oboje oszczędzimy czas i zagwarantujemy owocną współpracę.

1. Jestem profesjonalistą i równie profesjonalnego podejścia do współpracy oczekuję od Ciebie.


2. Jeśli piszę do Ciebie z prośbą o informacje lub dokonanie zmian pomocnych przy optymalizacji kampanii (np. zmiana tekstu na stronie, nowe bannery, zmiany w kodzie źródłowym strony, wklejenie kodów śledzących, remarketingowych, konwersji i in., informacji o ofercie), wymagam jasnej odpowiedzi i działania. Ich brak to utrudnianie mojej pracy, a tym samym szkoda dla Twojego biznesu.


3. Oczekuję bieżącego kontaktu i poważnego zaangażowania. Tylko dzięki temu nasze działania osiągną zamierzone efekty, a współpraca będzie przebiegała sprawnie.


4. Jakiekolwiek zmiany, uwagi i sugestie musisz konsultować ze mną i ja zajmuję się ich wprowadzeniem na koncie. Nie biorę odpowiedzialności za działania dokonywane poza moją kontrolą i ich wpływ na efekty kampanii.


5. Nie praktykuję spotkań face to face. W dobie Internetu wszystko da się omówić mailowo/telefonicznie/przez Skype’a. Szanuję czas swój oraz Twój, więc nie traćmy go, tylko wykorzystajmy na osiąganie lepszych wyników.


6. Przyjmuję zlecenie tylko dotyczące oferty zawartej na stronie (nie przygotowuję wizytówek w Google Maps, nie konfiguruję kont AdSense).


7. Nie odpisuję na maile wysyłane z adresów prywatnych (op.pl, gmail.com, o2.pl, wp.pl itp.). Jeśli na poważnie zajmujesz się biznesem, musisz posiadać wiarygodny adres firmowy.


8. Nie przygotowuję wycen bez podania szacowanego budżetu na  działania. W ten sposób od razu będziesz wiedział, jakie działania są możliwe do wdrożenia od zaraz, a propozycja nie będzie ani przeszacowana ani niedoszacowana.


9. Minimalne budżety miesięczne, na jakich pracuję zaczynają się od 5000zł netto.


10. Moje prowizje nie należą do niskich, ponieważ cenię sobie swoją wiedzę oraz umiejętności.


11. Rozliczam się na zasadzie przedpłat (przed rozpoczęciem działań). Swoje działania rozpoczynam nie wcześniej niż po otrzymaniu potwierdzenia płatności.


12. Faktury wystawiam dopiero po opłaceniu wcześniej wystawionej pro formy. Faktury wystawiane są w dniu otrzymania płatności i natychmiast wysyłane do Ciebie.


13. Jeżeli wymagasz ode mnie terminowości i wywiązywania się z założonych działań, tego samego oczekuję od Ciebie. Oznacza to, że przesyłane pro formy będziesz opłacać w terminie. Zasada wzajemności działa w dwie strony.


Jesteś gotowy, aby rozwinąć swój biznes? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu :)